Spustenie VIP systému

Vážený Klienti, Pred malou chvíľou sme zverejnili Beta Verziu VIP Systému. Tento VIP systém sa nachádza v Hernej administrácii (Nie VPS) Umožní každému nášmu zákazníkovi vytvoriť si vlastnú web stránku na ktorej sa budú nachádzať balíčky ktoré si budete môcť vytvoriť v nastaveniach VIP Systému. Podporované ... Zobraziť celé »

7. Feb 2021
Akcia

Vážení klienti,

Dnešním dňom sa zľavy zmiernuju z 50% na 30% a postupne ku koncu roka sa akcie budu zmiernovať.

25. Dec 2020
BatCore.eu Zmeny

Vážení klienti, Spomínali sme, že akcie ktoré sme priniesli sa budu stupňovať až do Vianoc alebo nového roka 2021. Toto všetko ale závisí od dostupnej voľnej kapacity alebo do vypredania zásob kapacity pre tieto zľavy. Od dnes sú teda 50% akcie na všetky naše dostupné produkty Ešte stále platí vianočná akcia Hrnček ... Zobraziť celé »

20. Dec 2020
BatCore.eu Akcia, Darčeky

Vážení klienti,Je výhodné byť našim zákazníkom? Samozrejme, našim verným a stálym zákazníkom je rozhodne výhodné. Odmeňujeme aj zákazníkov, ktorý platia "vyššiu" čiastku na svoje zakúpené produkty, či už to je nová objednávka alebo stáli zákazník, cca (15-20€)-(390-520Kč). Aké odmeny začneme týmto zákazníkom ... Zobraziť celé »

12. Dec 2020
BatCore.eu Zmeny

Vážení klienti, ->Oznámime vám, aké boli zmeny v poslednom čase, dialo sa toho veru hrozne veľa, :) Držíme sa slogana, inovácie robia náš hosting!. U herných serverov aj VPS serverov sme zlepšili kvalitu fungovania, u herných služieb sme pridali automaticku inštaláciu, servery nad 3€ (78kč) sú automaticky nainštalované ... Zobraziť celé »

26. Nov 2020
BatCore Kapacita

Vážení klienti, Pridali sme kapacitu u VPS SSD, ked že momentálna kapacita bola zaplnená, zároveň vám ďakujeme za mnoho objednávok a váš skvelý záujem o naše služby ako celok. Preto by sme sa chceli nejak odvďačiť verným zákazníkom. A tak sme začali u VPS, každý verný zákazník ktorý u nás má VPS už viac ako mesiac ... Zobraziť celé »

19. Okt 2020
BatCore 25% Akcia

Vážení klienti,Aj napriek tomu že záujem o naše služby je mimoriadne veľký. Doplnili sme kapacitu kde váš server bude umiestnený na kvalitných strojoch, či už, herné servery alebo kvalitné VPS servery :)Priniesli sme vám akciu a tak vám ponúkame, herné a vps servery za najlepšiu cenu na trhu! Akcia 25% na každý kvalitný ... Zobraziť celé »

9. Sep 2020
BatCore.eu Novinky, ts3 zdarma

Vážení klienti BatCore.eu Keď že prázdniny sa blížia ku koncu, akcia 20% na každu našu službu bude trvať už len 2 týždne. Potom budu naše ceny zas v pôvodnej cene. Ako novinku vám prinášame TeamSpeak3 (32 slotov) zdarma ku každému novému Minecraft serveru, po kúpe Minecraft servera sa vám teamspeak3 server pridá do ... Zobraziť celé »

29. Aug 2020
Akcia 20% + Novinky

Vážení klienti BatCore.eu, Vážime si veľký záujem o naše služby, a tak sme sa rozhodli že vám "Vylepšíme" našu akciu na leto, a prinesieme niekoľko noviniek čo sa týka Administrácie pre herné servery, Základný jazyk administrácie bol prehodený do SK tak že všetky učty v administrácii dostanu automaticky Slovenský ... Zobraziť celé »

8. Aug 2020
Migrácia VPS SSD

Vážení klienti BatCore.eu, Je to asi posledná dvôležitá migrácia našich služieb, dbáme na vašu spokojnosť a kvalitu a preto robíme rázne kroky aby bol každý náš zákazník spokojný,pracujeme na každom vašom probléme individuálne. Pre všetku kvalitu je potrebné aby sme premigrovali dnes v noci každé VPS SSD na ... Zobraziť celé »

24. Júl 2020